Būvmontāžas darbi

2003.gadā SIA „POLIURS” rekonstruēja Olaines siltumapgādes sistēmu. Olaines projekts īpaši nozīmīgs tāpēc, ka Olaine ir pirmā pašvaldība Latvijā, kas siltumtrašu rekonstrukcijā izmantoja „POLIURS” ražotās dubultcaurules, kurām ir mazāki siltuma zudumi nekā tradicionālajām bezkanālu siltumtrašu caurulēm.

SIA "POLIURS" 10. gada pastāvēšanas sezonu uzsācis saspringtā darba ritmā, parakstot Pasaules Bankas finansētu līgumu ar Dubnas pilsētas administrāciju. Līgumā paredzēts veikt projekta izstrādi, cauruļvadu piegādi un siltumtrašu izbūvi, veicot ģenerāluzņēmēja funkcijas. Pasūtījuma kopējais apjoms ir 3 miljoni ASV dolāru, un tā ietvaros "POLIURS" piegādās un montēs cauruļvadus vairāk kā 20 kilometru garumā.

2003., 2004. un 2005.gadā SIA „POLIURS” veica siltumapgādes sistēmas rekonstrukciju Krievijas Dienvidu pilsētā Volgogradā. Šajā gadījumā projekta kopējais apjoms bija 2,5 miljoni ASV dolāru un šo projektu finansēja Pasaules Banka. Kopā tika piegādāti 13,2 km cauruļvadu.

No 2003.gada maija līdz septembrim SIA „POLIURS” realizēja siltumtīklu rekonstrukcijas projektu Krievijas pilsētā Sizraņā. Kopumā Sizraņas pilsētai tika piegādāti un uzstādīti rūpnieciski izolēti maģistrālie cauruļvadi 11 kilometru kopgarumā. Lai nodrošinātu Sizraņas siltumapgādes sistēmas rekonstrukciju, pilsēta izmantoja Pasaules Bankas kredītu un projekta kopējās izmaksas sastādija 1,5 miljonus ASV dolāru.